Odnova SOS Stryszów

Wypełnij formularz, oddzwonimy do Ciebie

Wysyłając swoje dane wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie przez Odnova sp. z .o.o., zgodnie z Polityką prywatności.

Zobacz, jak dodajemy sił, byś nigdy więcej nie czuł się bezradny

Wiemy, co czujesz, rozumiemy Twoją złość oraz lęk

Pomoc w Odnova SOS - co nas wyróżnia?

Profesjonalna kadra

Nasi doświadczeni specjaliści dobiorą odpowiednią terapię dla Ciebie tak, byś zrealizował swój cel, zyskał więcej energii, pozbył się zmęczenia, bólu głowy, nudności i poczuł się dobrze we własnym ciele. Z nami odzyskasz miłość do samego siebie oraz radość z każdego dnia.

Komfort pobytu, malownicza lokalizacja

Dbamy o przyjemną atmosferę, u nas możesz poczuć się „jak w domu”. Ośrodek znajduje się w spokojnej okolicy. W wolnych chwilach nabierzesz dystansu do swojej sytuacji, odetchniesz od codziennych problemów.

Zapewniamy pełną opiekę medyczną

Nasza kadra to osoby z wieloletnim doświadczeniem, które codziennie pomagają w walce z problemami wielu ludzi. Badania odbywają się przed pobytem i w trakcie. Udzielamy zwolnienia L4.

Dbamy o to, byś czuł się komfortowo

W czasie wolnym możesz korzystać z kuchni, grilla, tarasu, pokoju do gry w bilarda i innych udogodnień. Oferujemy smaczne posiłki – śniadanie, obiad i kolację. Możesz korzystać z telefonu i swobodnie rozmawiać z rodziną.

Wspieramy po zakończeniu terapii

Zapewniamy Ci bezpłatne konsultacje i pomoc po pobycie, abyś nie wrócił do problemów sprzed leczenia.

Zapewniamy odpowiednie warunki

Nie wymagamy skierowania, aby Cię przyjąć. Jeżeli będziesz tego potrzebował, to również możemy wystawić dla Ciebie zwolnienie L4.

Zobacz jak wygląda ośrodek

Od czego zacząć? Jak RAZ NA ZAWSZE wyjść z nałogu?

Od czego zacząć? Jak RAZ NA ZAWSZE wyjść z nałogu?

Dlaczego próby samodzielnego zwalczania problemu kończą się niepowodzeniem?

Czy jeśli złamiesz nogę, sam zakładasz sobie gips? A może samodzielnie borujesz swoje zęby, gdy pojawia się próchnica? To jest choroba, która wymaga pomocy specjalisty.

Nie poradzisz sobie na własną rękę. Takie działanie może tylko pogorszyć Twoje zdrowie i wpłynąć niekorzystnie na funkcjonowanie najbliższej rodziny. Czas na specjalistyczną pomoc!

Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia i zyskaj nowe życie w Odnova SOS

  • poprawisz relacje z innymi,
  • uwolnisz się od poczucia winy,
  • zyskasz pewność siebie,
  • znów będziesz miał motywację do życia,
  • lepiej zrozumiesz siebie,
  • poznasz ludzi, którzy mieli podobne trudności,
  • zrozumiesz swoje zachowania i nauczysz się radzić sobie z problemami.

Poznaj opinie tych, którzy odzyskali wiarę we własne szczęście

Ze względu na anonimowość i zachowywaną dyskrecję nie udostępniamy danych osób, które napisały opinię.

5/5
5/5
5/5

Nasz zespół

Barbara Boryczko- Kopania

Jestem certyfikowanym specjalistą. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami borykającymi się z problemami. Pracuje w nurcie poznawczo - behawioralnym. Nieustannie pasjonuje mnie praca z ludźmi.

Paweł Nowak

Jestem certyfikowanym instruktorem. Ukończyłem wiele szkoleń. Najważniejszy jest dla mnie człowiek i relacja jaką uda Nam się zbudować. Bliski jest mi w mojej pracy "Dialog Motywujący". Akceptacja i zaangażowanie w problemy osób, z którymi się spotykam traktuję priorytetowo.

Ewa Janiszewska

Jestem Certyfikowanym Specjalistą. Mam 20 letnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi. Posiadam liczne szkolenia, które pomagają w ciągłym doskonaleniu mojego zawodu.

Tomasz Kołodziej

Jestem instruktorem w trakcie certyfikacji. Pracując z osobami w kryzysie i kieruję się przede wszystkim zasadą, iż dobro drugiego człowieka jest najważniejsze.

Odważysz się na zmiany?

Czy czujesz się przytłoczony przez swój problem? Pamiętaj, że masz wybór. Chcesz pozostać w punkcie wyjścia czy zyskać specjalistyczną pomoc i opiekę? Pamiętaj, że każda decyzja ma swoje konsekwencje.

Ze statystyk wynika, że w pierwszym półroczu 2021 roku policjanci ujawnili 46 163 kierujących pod wpływem alkoholu. Jeśli nie skorzystasz z terapii, grozi Ci utrata prawa jazdy, pracy, pieniędzy, zdrowia, a nawet rodziny.

Nie ryzykuj. Daj sobie pomóc! Nie bój się prosić o wsparcie. Pamiętaj, to przejaw odwagi – nie słabości! Wypełnij formularz, zadzwoń lub napisz, by umówić się na bezpłatną rozmowę. Wspólnie ustalimy, jak możemy Ci pomóc.

Wypełnij formularz, oddzwonimy do Ciebie

Wysyłając swoje dane wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie przez Odnova sp. z .o.o., zgodnie z Polityką prywatności.

Zadzwoń